Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4

  • 100 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 Dubai van 100 m² heeft een eersteklas ligging op 25 minuten lopen van de Palmen eilanden en biedt plaats aan maximaal 2 gasten. Het 1-slaapkamer appartement biedt een terras en uitzicht op de zee en ligt in de Beach & Coast wijk van Dubai.

Het appartement heeft een kleedruimte met airconditioning voor optimaal comfort. De accommodatie heeft een bidet en een douche voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 is compleet met luxe voorzieningen zoals een bubbelbad voor de ultieme ontspanningservaring. Gasten kunnen een duik nemen in een zwembad om te ontspannen na een lange dag.

Dit appartement biedt kamers met een kitchenette.

Het appartement is gelegen op 3 km van Amerikaanse Universiteit van Dubai. De Burj Al Arab ligt binnen 15 minuten met de auto van de 1-badkamer accommodatie. Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 is binnen 17 km afstand van Business Bay Metro terinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 Dubai
Palm Tower 1Br 36F Palm & Sea Views
Mobiele prijsaanbieding

Palm Tower 1Br 36F Palm & Sea Views

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
89 m van de accommodatie
USD 536 USD 482
per nacht
Popular Seven Palm Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Popular Seven Palm Apartments

8.2
Heel goed 123 beoordelingen
251 m van de accommodatie
USD 219 USD 197
per nacht
Luxe Studio At Seven Palm With Infinity Pool
Mobiele prijsaanbieding

Luxe Studio At Seven Palm With Infinity Pool

324 m van de accommodatie
USD 186 USD 167
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    30 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    17 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Huishouding

    Eten

    • Snackbar aan het zwembad

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Oneindige zwembad
    • Ligstoelen
    • Jacuzzi

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerPAL-THE-WEGQQ
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 gelegen?
      Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 is in de Beach & Coast wijk van Dubai gesitueerd, op 25 minuten lopen van de Palmen eilanden.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4?
      Populaire plekken in de buurt van Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 zijn onder andere de Burj Al Arab, de Palmen eilanden, Amerikaanse Universiteit van Dubai.
    • Hoeveel kost het om bij Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 te verblijven?
      Een overnachting in Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 kost $174.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Say Cheese en Urban Seafood restaurants, gelegen op ongeveer 19 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4?
      Bij Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4?
      Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 meet 100 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    30 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    17 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Lux Iconic Views At The Palm Tower Suite 4 Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten